Kmk Group

KMK Group Ukraine

«KMK Group Ukraine» – це група компаній будівельного напрямку, до складу яких входять національний виробник станцій біологічної очистки стічних вод та офіційне представництво світових підприємств з виробництва високоякісного обладнання та матеріалів.

Про KMK Group Ukraine

«KMK Group» – бренд будівельного напямку, що почав свою діяльність в 2004 році та за цей час успішно зарекомендував себе на українському та світовому ринках. За минулі роки «KMK Group» з невеликого підприємства трансформувався в велику структуру, партнерами якої є провідні європейські виробники. Кожна з компаній, що входить до Групи, має свою сферу діяльності в рамках однієї стратегічної мети – створення якісної продукції, використовуючи сучасні і максимально екологічно чисті матеріали.
Виробнича база «KMK Group» дає можливість охопити як український ринок, так й ринки далеко за її межами. На сьогоднішній день обладнання нашого виробництва працює у всіх куточках України, а також в Азербайджані, Грузії, Росії, Киргизстані, Казахстані та Екваторіальної Гвінеї.

Компанії, що входять до KMK Group:​

Alchimica – це європейський виробник будівельної хімії і високоякісних гідроізоляційних матеріалів з поліуретану. Продукція даної компанії застосовується в гідроізоляції різних видів поверхонь, що вимагають максимальної точності, надійності і довговічності. У 2009 році «KMK Group» стали офіційним представником і імпортером «Alchimica» на території України. За цей час гідроізоляцією hyperdesmo від «Alchimica» було покрито більше 300 тис. М2 покрівель.

Topas Ukraineсертифікований виробник станцій біологічної очистки стічних вод на території України з використанням матеріалів європейської якості. Особливістю даної компанії є 100% екологічність технологій і процесів, які використовуються у виробництві і функціонуванні станцій очищення стоків. Встановлюючи автономну каналізацію «Topas Ukraine», Ви дбаєте про чистоту навколишнього середовища, так ефективність очищення стоків станціями Topas  становить до 98%.

Paneltim – бельгійський виробник екологічно чистих пластикових сендвіч панелей. «KMK Group» почали свою співпрацю з «Paneltim» в 2013 році і на сьогоднішній день є єдиними представниками в Україні. Продукція «Paneltim» наділена безліччю переваг. Вона має високу міцність на поздовжній і поперечний вигин, стійка до різноманітних агресивних хімічних речовин, відповідає всім екологічним європейським нормам та широко застосовується в найрізноманітніших сферах.

QuickDeck – виробник деревостружкових плит для всіх типів оздоблювальних і будівельних робіт, офіційним представником яких «KMK Group» став в 2014 році. Продукція «QuickDeck» виготовляється із застосуванням сучасних технологій, а також з використанням новітнього обладнання фірми «Maier-dieffenbacher». Особливість «QuickDeck» в збалансованому поєднанні експлуатаційних параметрів матеріалу і його екологічної чистоти.

RinoFlex System  – перший національний бренд гідроізоляції! Ми вивчили сотні формул для того, щоб створити свій власний інноваційний продукт на базі всесвітньо відомого заводу Alchimica. Гідроізоляція марки RinoFlex має широкий спектр застосування:
для внутрішньої і зовнішньої гідроізоляції будівель, басейнів, фундаментів, мостів, стадіонів та інших покриттів! RinoFlex активно співпрацює з безліччю компаній по всій Україні.

Накопичений досвід і технологічний потенціал допоміг нам завоювати довіру найвимогливіших споживачів і виправдати репутацію надійного партнера. Про це свідчать численні нагороди та подяки. Вся наша продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам. Адже головне завдання «KMK Group Ukraine» – створення довгострокових і довірчих відносин з нашими клієнтами і партнерами.

Київська область, м Васильків вул. Миколи Гоголя 5/2 Індекс 08601